Ostraha prodejny Penny / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaSEKURO & Group s.r.o.
ÚvazekHPP, DPP
Mzdaod 135 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem (včetně kontaktních údajů) zasílejte na e-mail [email protected]. Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hodin.
Prosíme, nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení!
Další možnost práce na prodejně Štemberkova 1605, Rychnov n.Kn.

Požadujeme:

- plnoletost, trestní bezúhonnost
- fyzickou zdatnost, příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- základy práce na PC pro kamerový systém
- znalost českého jazyka slovem i písmem
- potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:

- bezpečnostní dohled nad celou prodejnou
- zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
- kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží
- kamerový monitoring prodejny, pochůzky po prodejně
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- vhodné i pro osoby OZZ a OZP s invaliditou 1. a 2. stupně (bez omezení pohybového ústrojí).

Nabízíme:

- možnost práce na další prodejně v Rychnově n.Kn. (Štemberkova 1605)
- práci na denní směny (6,8 nebo 12 hod. směny)
- nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem
- zprostředkování certifikátu strážného
- možnost pracovat na HPP/DPP, možnost zkráceného úvazku
- interní školení, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu
- možnost vyplácení zálohy na mzdu
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- po dohodě nástup možný ihned.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
jazykové znalosti:
  • Aktivní český jazyk
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Smetanova 1607, Rychnov nad Kněžnou, 51601, Česko
mzda, plat (hrubý):od 135 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:SEKURO & Group s.r.o., IČ: 07624581
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:27. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Jitka Gebauerová
telefon:734 514 315
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Čechymen financial real u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 135 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: HPP, DPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Smetanova 1607, Rychnov nad Kněžnou, 51601, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 03. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.